Přípravář staveb

Nabídka již není aktuální.

PROXIMA, a.s. hledáme do našeho týmu

PŘÍPRAVÁŘE STAVEB

Co Vás čeká :

V našem týmu budete působit spolu s dalšími třemi kolegy jako přípravář staveb, Vaší náplní práce bude poptávání a vyhodnocování dodávek; tedy mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit:

• Hledání optimálních technických a cenových řešení
• Poptávání dodávek a vyhodnocování nabídek
• Objednávání dodávek
• Jednání s dodavateli, příprava podkladů pro smlouvy
• Kontrola vyúčtování dodávek
• Kontrola výkazů výměr
• Spolupráce při oceňování změn vzniklých při provádění stavby
• Účast na jednáních o cenách a kontrolních dnech staveb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

hledáme posilu s odborným vzděláním stavebního směru (vysokoškolským i středoškolským). Praxi v oboru provádění pozemních staveb požadujeme minimálně dvouletou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vítána je znalost programů RTS, URS.

Místo výkonu práce:

Praha 6, Charlese de Gaulla 800/3
Co Vám můžeme nabídnout

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí obvodu Prahy 6 - Bubenči (metro trasy A)
• Odpovědnou a zajímavou práci v menším dobře fungujícím přátelském kolektivu
• Dobré platové ohodnocení odpovídající odvedené práci. Fixní část mzdy od 45.000,- Kč měsíčně. Po uplynutí zkušební lhůty jsme připravení po odpovídajícím výkonu fixní část mzdy navýšit. Mzda se skládá z více částí, má i pohyblivou složku.
• Možnost osobního rozvoje – studium zahraničních jazyků na pracovišti hrazené zaměstnavatelem
• Služební mobilní telefon

Zájemci o pohovor/zaměstnání mohou zasílat své životopisy na e-mailovou adresu : [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

30.10.2017