Příležitost pro absolventy 180 Kč/hod ( Česká Lípa )

Líbila by se Vám práce, kde budete používat mozek, sedětklimatizované kanceláři a mít 180 Kč/hod?

Jste pečlivá/ý a počítač je Váš kamarád?

Uvítáte různorodou práci, kde je každý den jiný?

Pak mám nabídku přímo pro VÁS !!!

Do nadnárodní společnosti z oblasti automotive hledáme Technika vstupní kontroly.

Vaším úkolem bude

    • zakládání kontrolních plánů (práce v SAPu)
    • průběžná aktualizace plánů
    • uvolňování dílů
    • kontrola vzorků dle návodu
    • zanesení výsledků
    • spolupráce s oddělením příjmu
    • reporting dodavatelům i interně
    • blokování neshodných dílů

a mnoho dalšího.. práce je to opravdu různorodá a zajímavá

Pokud máte obavy, že s výše uvedenými činnostmi nemáte zkušenost, ale víte, že vlastníte „selský rozum“, cit pro detail, chuť učit se nové věci a zvládáte práci na PC, pak se nebojte a zašlete mi Váš aktuální strukturovaný životopis.

Zaškolení na této pozici trvá 3 měsíce. Takže máte dost času zjistit, zda Vám daná pozice vyhovuje nebo ne ????

Pracuje se v 2směnném provozu, což je pro mladého člověka ideální.. Buď budete brzy doma nebo si ráno můžete pospat.

Mzda je od prvního dne ohodnocena 180ti Kč za hodinu a pracuje se od PONDĚLÍ do PÁTKU (nikdo po Vás nebude chtít víkendy ani přesčasy).

Těším se na Vás, Adéla Pokorná

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Lípa

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

28000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

24.6.2019