Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Přidejte se k nám, fajn práce ve výrobě, až 28.000 Kč #Yqn7u

Pro naše významné klienty, mezinárodní a stabilní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme šikovné muže a ženy na různé výrobní pozice. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou mzdu i další příplatky a bonusy. Hledáte práci rovnou po škole nebo jste pracovali v jiném oboru? Nemáte praxí? NEVADÍ! Se vším Vám rádi pomůžeme a důkladně Vás zaškolíme. Hledáte práci v blízkém okolí svého bydliště a chtěli byste nastoupit IHNED nebo dle Vašich možností, tak se určitě ozvěte a my Vám s výběrem pomůžeme. Vybereme práci přímo pro Vás.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • obsluha strojů a výrobních linek – manipulace s výrobky

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu (8 hodinové směny dle výrobního kalendáře) – vyberete si pracovní pozici, kde Vám bude nejvíce vyhovovat pracovní doba
  • chuť do práce a zaškolení
  • spolehlivost, pracovitost, pečlivost
Doufáme, že Vás tato nabídka zaujala. Pokud ano, tak nás určitě kontaktujte a my Vám vše rádi zodpovíme a poradíme.
  • počet míst - 13

Nabízíme:

  • mzdu až 170Kč/h, to odpovídá až 28.000 Kč/měsíc
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání
  • pravidelný výplatní termín
  • v případě potřeby možnost pravidelných záloh
  • příspěvek na stravování
  • zajištění svozové dopravy nebo příspěvek na dopravu
  • nadstandardní příplatky
  • jistotu stabilního příjmu

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Most

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

10.2.2019