Pracovník zákaznického centra/absolvent

Nabídka již není aktuální

,,Jste absolventem nebo uchazečem o práci? Jste dlouho na úřadu práce? Nemáte praxi ve svém oboru a nemůže najít to, co hledáte? Nevadí, protože pro Vás máme řešení! Hledáme šikovné uchazeče na pozici pracovníka zákaznického centra.“

Náplň práce:

    • telefonická, e-mailová a osobní komunikace se stávajícími a novými zákazníky
    • vytvoření cenové nabídky na základě propočtů
    • zpracování, evidence a případné řešení reklamací, stížností, podnětů a pochval
    • telefonické nebo emailové ověření poptávky
    • zajištění správného doručení zboží

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
    • výborné organizační schopnosti, komunikativnost
    • chuť se učit novým věcem, pečlivost, zodpovědnost
    • samostatnost, logické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů
    • řidičský průkaz sk. B – výhodou

Nabízíme:

    • hlavní pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
    • možnost dalšího vzdělávání v oboru, odborného a kariérního růstu
    • přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení
    • zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením

informace

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Datum zadání:

18.4.2017
/* Not affection functionality */