Pracovník zákaznické podpory / pasívni linka

Pro našeho významného klienta, společnost, která působí v oblasti dodávaní elektřiny a zemního plynu domácnostem, firmám i velkoodběratelům v České republice a na Slovensku, hledáme kandidáty na pozici Pracovník zákaznické podpory na pasívni lince.

Pracovník zákaznické podpory / pasivní linka

Náplň práce:

Komplexní péče o zákazníky tj.:

    • Každodenní komunikace se zákazníky;
    • Vyřizování jejich dotazů, požadavků a problémů;
    • Vyřizování případných reklamací;
    • Obecné udržování dobrých vztahů se zákazníky.

Řešení administrativy s tím spojené tj.:

    • Zadávání smluv do systému;
    • Zpracování smluv;
    • Zadávání nových dat do systému
    • Ukončování smluv.

- Práce s programem SAP

Hledáme kandidáta, který:

    • Bude komunikativní a trpělivý s pozitivním přístupem k práci;
    • Je vytrvalý a odolný vůči stresu a tlaku, který může přijít od zákazníků;
    • Má zájem o komunikaci po telefonu;
    • Je loajální a spolehlivý;
    • Má vynikající úroveň českého jazyka bez vad řeči;
    • Má uživatelskou znalost PC;
    • Má znalosti a umí používat program SAP/ v případě, že neumí - zaškolíme /
    • Má zkušenosti z administrativy, zákaznické péče
    • Má ukončenou střední školu s maturitou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

    • Práce pro stabilní společnost
    • Práce na HPP / možnost i brigádně napr . pro studenty / směny podle potřeby /
    • Zaučení a dlouhodobou podporu pracovního týmu
    • Zaměstnanecké slevy na produkty
    • Pracuje se od pondělí do pátku / jeden týden od 7:00 do 16:00 hod /, druhý týden od 8:00 do 17:00 hod / , nebo podle domluvy
    • 5 týdnu dovolené
    • plat od 16 tis do 20 tis

Informace o výběrovém řízení
Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem být zařazen / á do výběrového řízení, Váš životopis v českém jazyce očekáváme na níže uvedené e-mail adrese. Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi. Děkujeme

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

16.2.2018