Pracovník v šicí dílně

Nabídka již není aktuální.

hledáme do malé šicí dílny v Ostravě šičky

Určeno pro OZP.

Náplň práce: manuální práce, šití a kompletace textilních výrobků, reklamních předmětů, tašek, ochranných pracovních pomůcek atd.

Nabízíme:

- Práci na HPP

- Ranní směny (7 – 13 h) / Odpolední směny (13 – 19 h)

- Víkendy volné

- Mzda od 12 500,- Kč/ měsíčně + prémie za 6 hodinový úvazek

Požadujeme:

- Manuální zručnost a pečlivost

- Spolehlivost

- Flexibilita

- Určeno pro OZP

Kontakt: [e-mail byl skryt]

601 300 173  9:00-13:00

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (1.máje, 670/118)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Švadlena/Šička

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

12500 Kč/měs.

Datum zadání:

13.7.2022