Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozice Pracovníků u linky v oboru potravinářství. VELMI ZAJÍMAVÁ MZDA, BENEFITY, VÝBORNÁ LOKALITA!

Náplň práce:

  • práce u linky (potravinářství)
  • práce s dotykovými přístroji (nastavování strojů..)
  • kontrola výrobků
  • práce v čistém provozu
  • 12-ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden

Nabízíme:

  • velmi zajímavá nástupní mzda, navýšení po zapracování + bonusy
  • práce na HPP (dlouhodobá spolupráce)
  • příplatky za přesčasy
  • dotované stravování, kafetérie
  • náborový příspěvek 7000 Kč
  • příspěvek na životní a úrazové pojištění
  • sleva na firemní výrobky až 80%
  • výhodný firemní mobilní tarif
  • zázemí stabilní společnosti
  • nástup IHNED
  • pracoviště: Praha

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat 12-ti hodinové směny
  • základní znalost práce na PC
  • praxe ve výrobě či s obsluhou strojů velkou výhodou
  • nástup ihned
Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a mít možnost dále se rozvíjet a být náležitě odměněni za odvedenou práci? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

25.3.2018