Pracovník strojní údržby - elektrikář slaboproud

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, hledáme nové členy týmu na pozici: Pracovník strojní údržby - elektrikář slaboproud.

Hlavní náplň práce:

  • strojní a elektro opravy na výrobních strojích a zařízeních
  • preventivní údržba strojů (TPM)
  • práce na ranní (ojediněle odpolední) směny

Požadavky:

  • vzdělání: vyučen v oboru nebo SPŠ elektro
  • předchozí praxe v oboru
  • Vyhláška č. 50/1978 §6 a více
  • orientace v elektrodokumentaci
  • ostatní průkazy výhodou
  • znalost řídících systémů Siemens výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

MZDA CCA 36 000 KČ + 6000 VARIABINLNÍ ODMĚNY
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • jednorázový náborový příspěvek 7500 Kč
  • motivující finanční ohodnocení
  • praní a servis pracovních oděvů
  • dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné a jazykové kurzy, školení
  • firemní akce
  • příspěvek na závodní stravování
  • odměna k životnímu jubileu / odměna k pracovnímu výročí
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • péče o zaměstnance - ovoce v zimě, očkování atd.
ZAŠKOLOVÁNÍ V RÁMCI FIRMY, POZDĚJI SPECIÁLNÍ ŠKOLENÍ EXTERNĚ V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na mailu: [e-mail byl skryt] tel. 778 529 233

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Tesař

Datum zadání:

27.7.2018