Pracovník skladu

Pro našeho klienta, silnou mezinárodní obchodní společnost s dlouhou tradicí na našem trhu, hledáme pracovníky skladu.

Co s danou pozici můžete získat?
Stabilní práci se stabilním příjmem
Možnost přivydělat si přesčasy
Možnost získat osvědčení na VZV (hrazený firmou)
Možnost využívat firemního bydlení
Nástupní plat 24.932,- Kč plus příplatky
Stravenky
Až 5 týdnů dovolené
Přátelský kolektiv
Možnost čerpat další firemní benefity

Náplň práce:
Příjem a následné vyskladňování zboží
Práce se scanerem
Práce s počítačem
Komunikace se zákazníky

Požadujeme:
Fyzicky zdatné kandidáty, kteří se nebojí práce
Spolehlivost
Pracovitost
Ochotu pracovat na směny - krátký/dlouhý týden

Nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt] . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 5

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

4.12.2018