Pracovník skladu s oblečením - až 148kč/h v čistém + bonusy a ubytování!

KeXeK s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Máš chuť si vydělat slušné peníze a zároveň také chuť do práce? Do velkoskladu se značkovým oblečením Praha - Zdiby hledáme skladníky bez nutnosti VZV. Máme zajištěny svozy z Prahy a okolí a příspěvek na bydlení 3.000kč nebo možnost ubytování ZDARMA!

Co vás čeká?

    • plnění objednávek podle zákaznického servisu, balení do krabic
    • práce se skenerem
    • štítkování
    • kontrola připravených objednávek a balení do kartonů
    • možnost ježdění s paletovými vozíky atd.

Po zkušební době možnost proškolení na řidiče VZV a získání evropského osvědčení.

8h směny denní nebo noční PO - PÁ (o víkendu možnost přesčasů)

Co nabízíme?

    • dlouhodobá práce na HPP
    • plat 110 - 148kč/h v čistém!
    • + příplatky za víkendy, za noční, za přesčasy, docházkový a náborový bonus
    • zvýhodněné stravování za 10,-Kč
    • příspěvek na vlastní bydlení 3000,-Kč nebo ubytování ZDARMA
    • možnost týdenních záloh (1000,-Kč)
    • doprava do zaměstnání formou svozů z Prahy a okolí
    • zvýhodněné elefonní tarify

Co od vás očekáváme?

    • spolehlivost při plnění docházky
    • ochotu učit se novým věcem (zaučení zkušenějším kolegou)
    • čistý trestní rejstřík
    • věk 18 let

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedený email nebo volejte 775 884 766!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

23.12.2018