Pracovník pro montáž chladících boxů

Už více než 10 let působíme v oblasti výroby chladících boxů. Sami si vyrábíme komponenty jako elektrické rozvaděče a sendvičové panely do dveří. Do našeho montážního oddělení hledáme nového kolegu, který se bude podílet na montáži chladících boxů pomocí výkresové dokumentace! Stačí, když budete mít zkušenost s požíváním ručního nářadí a hlavně ochotu pracovat!

Náplň práce:

  • Sestavení chladícího boxu od měření po instalaci trhacích nýtů
  • Vrtání, instalace rohovníků, skládání rámů
  • Doladění detailů po montáži - silikonování, nýtování, instalace chladících jednotek
  • Dokončovací práce - čistění, balení, manipulace

Požadujeme:

  • Znalost výkresové dokumentace
  • Zručnost
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Ochotu pracovat přesčas
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdu 21.000 - 30.000 Kč
  • HPP na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusový systém
  • Možnost navýšení mzdy o přesčasy
  • Dovolená 20 dní
  • Pracovní vybavení – montérky, boty
  • Za práci přesčas vás pozveme do naší “Pizzerie” :-)
  • Kolektiv 17 kolegů, s nimi se nudit nebudete :-)
  • Zaučení na pracovišti
  • Pracovní dobu pondělí–pátek od 6:00 do 14:30
  • Místo výkonu práce ve výrobě v Jindřichově Hradci
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jindřichův Hradec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

20000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.10.2021