Pracovník/pracovnice ve skladu oblečení New Yorker Liberec

NEW YORKER CZ, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Do OC NISA v Liberci hledáme

pracovníka / pracovnici ve skladu oblečení v obchodě New Yorker

Náplň práce:

    • Starost o zboží a celkový chod skladu
    • Kontrola zásob zboží
    • Zpracování dodávek
    • Doplňování a příjem zboží
    • Zabezpečení a označování zboží
    • Provádění pomocných prací (např. likvidace obalů a odpadů)

Požadujeme:

    • Příjemné vystupování
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
    • Flexibilitu, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:

    • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
    • Zaměstnání na zkrácený pracovní poměr – práci ve všední dny 9:00 – 15:00 hodin
    • Stabilní zázemí úspěšné společnosti
    • Stravenky v hodnotě 80,– za každou odpracovanou směnu
    • Zaměstnaneckou slevu, 13. plat, dovolenou navíc

Pokud Tě naše pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis spolu s fotografií. Těšíme se na odpovědi!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (České Mládeže 456)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, 13. plat, Stravenky, Dovolená navíc,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Doplňovač zboží, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

10.10.2018