Pracovník/ pracovnice v pekárně (Zlínský kraj), ubytování zdarma

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

    • náplní práce je práce v průmyslové pekárně
    • manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu
    • fyzická zdatnost
    • zodpovědnost, samostatnost. Na pracovišti proběhne kompletní zaškolení.

Požadujeme:

    • praxe v potravinářské výrobě vítána
    • manuální zručnost podmínkou
    • Sedmi hodinová pracovní doba: odpolední: 12.00 – 19:30hod., noční: 21:00 hod. – 4:30 hod.
    • časová flexibilita (práce i přes víkendy)

Nabízíme:

    • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • příspěvek na dopravu, nebo ubytování ZDARMA
    • místo výkonu práce Štítná nad Vláří
    • výhodné platové podmínky 95 – 100 Kč/hod čistá mzda + příplatky za noční směny dle zákoníku práce
    • nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

    • telefonicky na čísle +420 604 142 829, [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Pohostinství a gastronomie
Pekař

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.7.2017