Pracovník/pracovnice úklidu. Vhodné i pro OZP.

Hledáte práci v blízkosti svého bydliště? Jsme stabilní firma, která se zabývá zejména technickou správou objektů. Poskytujeme také bezpečnostní a administrativní služby. Nyní hledáme spolehlivé kolegy na pozici UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA v oblasti Hradec Králové. Pracovní zařazení je vhodné i pro osoby s OZP, pro které máme vytvořen status Chráněného pracovního místa.

Požadujeme:

    • čistý trestní rejstřík
    • pečlivost, samostatnost, poctivost
    • nástup co nejdříve

Náplň práce:

    • komplexní úklid vnějších i vnitřních prostor

Nabízíme:

    • možnost práce na HPP, zkrácený úvazek 4-6 hodin denně
    • možnost práce na DPP odpoledne a večer
    • korektní jednání
    • příplatky za víkendy a svátky
    • pracovní oděv
    • náborový příspěvek pro OZP
    • odměna za získání dalšího spolehlivého pracovníka (s OZP)
    • motivační odměny za dobře odvedenou práci

V případě, že Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás.

SEŽEV-facility s.r.o., Petr Zemek

mobil: +420 725 870 882

email: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.8.2017