Pracovník poštovního provozu - Hradec Králové

Sodexo s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho význameného klienta v bankovním sektoru hledáme pracovníka poštovního provozu v Hradci Králové.

Náplň práce:

    • administrativní práce v rámci budovy banky
    • třídění a zpracování pošty, cenných zásilek a podobně

Nabízíme:

    • práci na hlavní pracovní poměr se zázemím nadnárodní společnosti
    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • stravenky
    • další benefity (dovolená navíc, kafeterie a podobně)

Požadujeme:

    • odpovědnost, dochvilnost a spolehlivost
    • praxi v obdobné činnosti výhodou (banky, pošty, administrativa)

Pracovní doba:

pondělí - pátek
3:30 - 12:00

Zájemci volejte 230 048 921 nebo pište na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Akademika Bedrny)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Flexi – poukázky, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.7.2017