Pracovník plánování nákupu a výroby

Pro světového výrobce obalů pro průmyslovou přepravu hledáme pracovníka plánování prodeje a výroby, jenž bude v úzké spolupráci s vedoucím skladu, zákaznickým servisem a manažerem provozu. Tento člověk je přímo odpovědný generálnímu řediteli ČR a je členem obchodního oddělení, které zahrnuje obchodní zástupce a zákaznický servis.

Náplň práce:

    • Řízení a vyvážení procesu plánování výroby v českých továrnách
    • Vypracování anebo upravení plánů výroby tak, aby poskytovaly co nejlepší úroveň služeb za co nejnižší náklady
    • Dosahování požadovaných cílů podnikových zásob
    • Vypracování dlouhodobého plánu kapacit
    • Kontrolování a vyzkoušení výstupních parametrů kapacity výroby tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků
    • KPI ve shodě s výrobou, sledování a monitorování KPI pro související továrny
    • Definování nápravných opatření, pokud se skutečná výroba, nákup nebo prodej liší od plánů
    • Zapojení do vývoje a implementace nástrojů/systémů
    • Kontrola nákladů
    • Dodržování FIFO
    • Řízení dopravy

Jaké dovednosti a znalosti byste měli mít?

    • Střední škola technického nebo ekonomického směru
    • Zkušenosti s plánováním pozic nebo logistikou nejméně 3 roky
    • Mluvíte plynule anglicky (alespoň B2)
    • Velmi dobrá znalost MS Excel
    • Analytické myšlení
    • Skvělé organizační a komunikační dovednosti, týmový duch
    • Chuť se neustále zlepšovat
    • Pokročilá znalost ERP - AX - výhodou
    • Zkušenosti se štíhlou výrobou - výhodou

Co můžeme nabídnout?

    • Práce v malém týmu s potenciálem růstu
    • Motivační finanční ohodnocení
    • Firemní hodnoty švédského stylu
    • 5 týdnů dovolené
    • Stravenky
    • Flexibilní pracovní doba
    • Roční bonusy

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice (Polabiny)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

35000 - 50000 Kč/měs.

Datum zadání:

9.9.2019