Pracovník pilnice, Pracovník hoblárny

Nabídka již není aktuální.

Pro našeho významného klienta, který působí na trhu již od roku 1850 se zaměřením na zpracování dřeva hledáme vhodné kandidáty na pozici „pracovník pilnice, pracovník hoblárny“.

Náplň práce:

- Obsluha pořezové linky na pilnici, obsluha linky na hoblárně

- Vizuální kontrola desek, třídění zbylých částí dřeva

- Práce je vhodná pro muže i ženy

- Nepřetržitý provoz (12h)

Požadujeme:

- Drobnou motoriku

- Fyzickou zdatnost

- Ochotu pracovat

- Dochvilnost

Nabízíme:

- Náborový příspěvek 10.000Kč

- Dlouhodobou spolupráci na HPP

- Výkonnostní bonus/prémie/odměny

- Zálohový systém

- Příspěvek na stravování, dopravu

- Motivační balíčky

Mzda:   26.000Kč – 28.000Kč                   Nástup: dle domluvy

Místo výkonu: Paskov

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Paskov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

26000 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.7.2022
/* Not affection functionality */