Pracovník ostrahy (OZP/OZZ) v Pardubicích

Romana Janoušková
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Do naší party hledáme fajn parťáky na zajištění ostrahy prodejny pro kutily v Pardubicích.

Co Vás čeká:
- zajištění ostrahy prodejny
- vizuální kontrola příjmu a výdeje zboží
- obsluha bezpečnostních technologií
- komunikace se zákazníky

Co Vám nabízíme:
- mzdu od 81Kč
- hlavní pracovní poměr v úvazku dle Vaší volby(třeba jen dvě směny za týden)
- možnost příspěvku na dopravu nebo ubytovnu
- certifikát strážný za výhodných podmínek
- výplata záloh samozřejmostí

Co požadujeme:
- trestní bezúhonnost

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

11.9.2018