Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovník na úklidové práce v Šumperku (vhodné i pro aktivní starobní důchodce a OZP)

Nabídka již není aktuální

Přijmeme pracovníky na úklid do lokality Šumperk.

Náplň práce:
- úklid ve výrobních a administrativních prostorech
- práce jsou prováděny nejmodernější úklidovou technologií v souladu s nejvyššími nároky na bezpečnost a komfort práce

Očekáváme:
- spolehlivost
- minimální věk 18 let
- ochotu pracovat

Nabízíme:
- nadprůměrná finanční odměna
- možnost plných pracovních úvazků

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Šumperk

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

5.10.2018