Pracovník montáže

Pro našeho významného klienta, úspěšnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník montáže.

Náplň práce:
montáž plechových výrobků dle zadání a dokumentace
dodržování BOZP a PO
Požadujeme:
aktivní přístup k práci
spolehlivost, pracovitost, dochvilnost
kladný vztah k manuální práci

Náš klient nabízí:
Nabízíme práci v dynamické firmě s přátelským kolektivem
Práci na plný úvazek, jednosměnný provoz
Zázemí silné a stabilní společnosti
Odpovídající mzdové podmínky
Příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené
Příspěvek na firemní stravování
Zvýhodněný bankovní účet u určitých bank

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kaplice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.8.2017