Pracovník/ce technického úseku - údržbář/ka (Tesco Šenov u Nového Jičína)

V ČEM JE PRÁCE NA PROVOZOVNÁCH SPECIÁLNÍ?

Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete.

JAKÁ BUDE VAŠE ROLE U NÁS?

Zabezpečování oprav a údržby technického a technolog. zařízení obchodní jednotky Zabezpečení provedení předepsaných revizí, prohlídek a zkoušek technického a technolog. zařízení obchodní jednotky Zodpovědnost za vedení a řádné uložení provozních knih a technické dokumentace Zodpovědnost za úsporné hospodaření s energiemi Sjednaný pracovní úvazek 37,5 hodin týdně.

Požadujeme:

CO UMÍTE A CO MÁTE ZA SEBOU? máte výuční list v oboru zámečník, popř. elektromechanik? Je to pro vás výhodou.

získal/a jste praxi v oboru alespoň za jeden rok?

máte vysoké pracovní nasazení?

pracoval/a jste někdy s Wordem, Excelem a e-mailovou schránkou? Zkušenosti nemusíte mít velké, rádi Vás se vším seznámíme.

jste odolný/á, odpovědný/á a samostatný/á?

jste technicky manuálně zručný/á?

  • počet míst - 1

Nabízíme:

BUDETE U NÁS PRACOVAT RÁDI, PROTOŽE: získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco 5 týdnů dovolené přispíváme na stravování podporujeme kariérní růst podporujeme vzdělávání a rozvoj našich kolegů jsme společnost, která je ambiciózní a podporuje inovace umožňujeme flexibilitu odměňujeme loajalitu našich kolegů využijte 1 den placeného volna navíc na doprovod dítěte na dětský tábor, ozdravný pobyt nebo na 1. den v první třídě ZŠ nabízíme i další výhody a benefity Přijde Vám práce u nás zajímavá? Našli jste se v očekáváních, která máme? Budeme rádi, když projevíte zájem.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Nový Jičín (Dukelská 672)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

24470 Kč/měs.

Datum zadání:

17.6.2022
/* Not affection functionality */