Pracovník/ce obchodního provozu Tesco Nový Jičín

Jaká bude Vaše role?

Vaším nejdůležitějším úkolem bude zákazníkům přinášet skvělý servis, a proto s kolegy a kolegyněmi: doplníte zboží do regálů na prodejní ploše. zajistíte, aby zákazník našel vše čerstvé, kvalitní a se správnou cenou. budete obsluhovat na pokladně. se postaráte o pultový prodej. Nabízíme sjednaný pracovní úvazek ve výši 30 hodin/týdně.

Požadujeme:

Uvítáme, pokud… rád/a komunikujete s lidmi. Vám nevadí směnný provoz, a to i o víkendu. je pro Vás důležitá dobrá atmosféra na pracovišti.
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Budete u nás pracovat rádi, protože: od prvního dne získáte až 15% slevu na každý nákup v Tescu a další výhody od našich partnerů. stravenkový paušál vám vyplatíme ve mzdě. si užijete 5 týdnů dovolené. mzdu vyplácíme pravidelně k 10. dni v měsíci. dorovnáváme mateřskou/otcovskou dovolenou do 100% čisté mzdy. nabízíme MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu. se k ostatním chováme tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám. podporujeme vzdělávání, rozvoj, inovace a kariérní růst. odměňujeme za loajalitu. v případě doporučení nového kolegy nebo kolegyně získáte odměnu. vám budeme přispívat po jednom roce na penzijní připojištění. Pokud nehledáte jenom práci, ale chcete mít kolem sebe i skvělé lidi, stabilitu a kariérní příležitosti, jste pro nás správný člověk na správném místě!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Šenov u Nového Jičína (Dukelská 672)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

19350 Kč/měs.

Datum zadání:

22.6.2022
/* Not affection functionality */