Pracovníci ostrahy - Klášterec nad Ohří

D.I. SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Benefity
Vhodné pro invalidy, Vhodné pro důchodce, Zkrácená pracovní doba, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
Kontakt
Ivana Marschnerová
Telefon: +420 475 201 308 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: usti@diseven.cz
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny) / denní směny (Po - Pá)
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace k dopravě po areálu. Také budete obsluhovat EPS (elektrickou požární signalizaci). Nedílnou součástí budou i pravidelné obchůzky areálem.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Hodinová mzda: 100 - 110 Kč / hodPracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek Pozice: Pracovníci ostrahy - Klášterec nad Ohří Požadujeme: trestní bezúhonnost,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),ochotu pracovat denní i noční služby,ochotu pracovat v nepřetržitém provozu Vzdělání: střední odborné s výučním listem

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Datum zadání:

11.8.2018