Pracovnice skladu - jednoduchá práce až 25.000 Kč!

Jste manuálně zručný/á, chcete pracovat pouze na 2 směny a v přátelském kolektivu? Neváhejte a ozvěte se! Hledáme šikovné pracovníky do skladu bez praxe!

Náplň práce:
- vhodné pro muže, ženy i absolventy bez praxe
- kontrola kvality různého sortimentu (čistotu, barvu, aj.)
- kompletace a balení balíčků
- nenáročná manuální práce, lehké zboží

Nabízíme:
- motivující mzdové ohodnocení až 25.000 Kč
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 10.000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
- HPP i DPČ, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
- možnost profesního růstu
- místo pracoviště kousek od Prahy - Praha západ - dobrá dostupnost
- vhodné i pro osoby na mateřské/rodičovské, OZP s docházením do firmy (neslyšící, ostatní)

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Požadujeme:
- manuální zručnost
- pečlivost a samostatnost
- čistý trestí rejstřík

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Milady Horákové 116/109)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.6.2017