Pracovné pozície pre elektrikárov na území Nemecka

Hľadáme skúsených elektrikárov do Nemecka s nástupom nepretržite po celý rok na elektroinštalačné práce.

Náplň práce:

    • Vykonávanie elektroinštalačných prác budovách
    • Osadenie elektrických káblov
    • Napojenie zásuviek, vypínačov
    • Montáž elektrických zariadení

Požiadavky:

    • Ukončené odborné vzdelanie/ platné certifikáty výhodou
    • Pracovné skúsenosti v obore
    • Znalosť nemeckého jazyka – aspoň pracovná nemčina
    • Auto a vodičský preukaz B
    • A1 + Freistellung (oslobodenie od zrážkovej dane)

Informácie pre uchádzača:

    • Platobné podmienky: 20 € ‐ 21 €/h – podľa pracovných skúseností
    • Ubytovanie zabezpečene a hradené
    • Fakturácia raz za 2 týždne, splatnosť 14 dní
    • Po odsúhlasení nemeckým klientom nástup priebežne
    • Práca na živnosť
    • Dlhodobá práca

Pre bližšie informácie, prosím o zaslanie životopisu, živnosti a certifikátov na emailová adresu info@goltech.sk alebo nás kontaktujte telefonicky:  +421 948 927 402 Kontaktná osoba, projektantka Erika Raffai.

Prihlásiť sa na pracovnú ponuku, poslať životopis i certifikáty môžete aj cez náš dotazník: https://www.goltech.sk/dotaznik/

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Úzka 271/19)

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Benefity:

Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

21 EUR/hod.

Datum zadání:

20.6.2022