PRÁCE VE VÝROBĚ V TÁBOŘE , 22 000 - 26 000,- KČ (TÁBOR)

Do výrobního podniku se sídlem v Sezimovo Ústí přijmeme šikovné pracovníky na pozici Operátor výroby a Přípravář plastů - svářeč. NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ! POUZE NA 2.SMĚNY! ZAMĚSTNÁNÍ PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI!

NÁPLŇ PRÁCE OPERÁTORA VÝROBY:

  • obsluha strojů
  • práce pomocí jeřábu, VZV nebo paletovým vozíkem
  • montáž a kompletace výrobků
  • pravidelná kontrola výrobků

NÁPLŇ PRÁCE PŘÍPRAVÁŘE PLASTŮ - SVÁŘEČE:

  • obsluha strojů - pila, vrtačka
  • práce s ručním nářadím
  • po zaškolení práce se svářečkami
  • manipulace s výrobky

Požadujeme:

  • střední vzdělání s výučním listem
  • manuální zručnost, přesnost, spolehlivost
  • technické myšlení
  • znalost ve výkresové dokumentaci
  • praxe v oblasti laminace - výhodou (u dělníka sklolaminátové výroby)
  • počet míst - 8

Nabízíme:

  • základní mzda 124,10 - 141,60,- Kč/h (podle pracovní pozice)
  • náborový příspěvek - 20 000,-
  • příplatek za prostředí 8 Kč/hod příplatek za odpolední 18,50,- Kč/hod, příplatek za noční 21,- Kč/h
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Tábor

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

124 - 142 Kč/hod.

Datum zadání:

13.10.2021