Práce ve výrobě Kolín 34 000-35 000 Kč/měsíc + 13. 14 plat

Poohlížíte se po novém zaměstnání?

Hledáme manuálně zručné kolegy do našeho týmu. Nabízíme zaměstnání ve výrobě, v klidném a čistém prostředí rodinného typu. (cca 30 lidí) Nejedná se o velkou firmu v Kolíně. Pro práci zajišťujeme komplexní zaučení !!!! (Očekáváme jistou manuální zručnost) Práce na hlavní pracovní poměr – dlouhodobá spolupráce !!! V případě zájmu dozvědět se více a získat možnost naprosto nového zaměstnání a prostředí v rámci regionu posílejte životopis či telefonicky kontaktujte!

Náplň práce:

  • jednoduchá manipulace s výrobky
  • evidence výroby
  • lehká manuální práce
  • pracujeme od pondělí do pátku ranní, odpolední, noční (37,5hod/týden)

Požadujeme:

  • pečlivost
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • měsíční plat 34 000-35 000 Kč/měsíc
  • 13. 14. plat
  • penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc
  • 55Kč stravenkový paušál
  • práce do kmene firmy od prvního dne nástupu

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kolín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

34000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.11.2021