Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Práce ve výrobě - dvousměnný provoz

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Mám pro tebe super nabídku do výroby!

Různorodá práce na montážní lince, která tě neomrzí.

Přidej se k nám a vše tě naučíme !

Jaká bude tvoje náplň?

  • Různorodá práce na montážní lince - montáž kompresorů, kondenzačních jednotek a tepelných čerpadel podle výrobních instrukcí
  • Možnost pájení měděných soustav trubek pro chladírenství

Požadujeme:

Jak si tě představujeme?

    • Přivítáme zkušenosti na podobných pozicích, ale není podmínkou, důležitá je chuť pracovat a naučit se něco nového!
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Co ti nabídneme?

    • Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti bydliště
    • Práci na dvě směny
    • Pět týdnů dovolené
    • Výkonnostní příplatek ke mzdě
    • Dny volna navíc při výjimečných životních událostech
    • Dotovaná strava (firemní kantýna, stravenky)

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Mikulov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.11.2020