Práce ve skladu v Modřicích - až 25 000 Kč

Do logistického centra v Modřicích hledáme nové kolegy do skladu. Praxe či platný VZV průkaz není podmínkou, ale výhodou. Vše tě zaučíme a naučíme. Přidej se k nám do týmu!

Náplň práce:

  • Vychystávání zboží - kuchyňské linky
  • Nakládka / Vykládka kamionů
  • Práce na balící lince
  • Manipulace se zbožím pomocí VZV
  • Práce ve dvousměnném provozu
(5:30-14:00, 13:30-22:00)

Požadujeme:

  • Základní znalost práce s počítačem a skenerem
  • Zkušenosti s VZV výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Pečlivost a chuť učit se novým věcem
  • Ochotu pracovat na směnný provoz
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • Mzda 20 000 Kč , po zkušební době 22 000 Kč
  • Plně dotované Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Bonusy až 5 000 Kč za docházku a produktivitu
  • stabilní práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Svozovou dopravu z centra Brna zdarma
(autobus ze zastávky Úzká) Pokud Tě nabídka zaujala, tak neváhej a zašli nám svůj životopis.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

20000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

19.2.2021
OK
/* Not affection functionality */