Práce ve skladu, mzda až 29 000 Kč – Nástup IHNED, přímo do kmene!

Co budete dělat:

  • Přejímání, kontrola, uskladňování nebo vybalování materiálu
  • Navážení dílů na montážní linku
  • Obsluha VZV a elektrického tahače (po zaškolení)
  • Práce s PDA skenerem, případně práce s PC (vše Vás naučíme)

Požadujeme:

Ochotu pracovat na třísměnný provoz Pečlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem Zkušenosti s řízením VZV výhodou, ale NENÍ podmínkou!!!
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Nástup IHNED do kmene, žádná agentura!!! Ve zkušební době si vyděláte v základu 22 090 Kč + docházkový bonus 1 600 Kč + příplatky za noční průměrně 1 000 Kč Po zkušební době mzda 25 200 Kč + docházkový bonus 1 600 Kč + příplatky za noční průměrně 1 000 Kč a výkonnostní bonus průměrně 500 - 1 500 Kč
  1. a 14. plat = NAVÍC ke své mzdě 4x ročně až 12 100 Kč
  • 25 dnů dovolené - bude pro Vás nový STANDARD!
  • Autobusovou dopravu z práce a do práce budete mít ZDARMA!
  • Teplé jídlo je zajištěno na všech směnách, ve zvýhodněných cenách od 25 Kč
Dále pro Vás máme benefity jako – sleva na telefonní tarif, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek při narození dítěte, na svatbu...

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Nošovice (700/1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

24000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

17.6.2022
/* Not affection functionality */