Pracovník/ce ve skladu – praha a blízké okolí

Do skladů a výrobních podniků v Praze a blízkém okolí přijmeme muže i ženy, co se nebojí pracovat a mají chuť si vydělat.

Co Vás čeká na pracovišti:

Práce se skenerem

Pickování – vychystávání objednávek

Balení a kompletace objednávek

Expedice objednávek

Nabízíme:

Platové ohodnocení se liší v závislosti na jednotlivých podnicích - od 100 Kč/h čistého až do 140 Kč/h

Nebo výkonnostní mzda - až 1500 Kč/den

Týdenní zálohy

Svozy na pracoviště

Stravenky

Pracovní doba se liší dle konkrétního provozu

Možnost zajištění ubytování s příspěvkem

Zaměstnání na DPČ, možnost i na HPP

Váš profil:

Pracovitost, spolehlivost, zkušenosti ze skladu výhodou, ne podmínkou.

Věk minimálně 18 let.

Nástup možný ihned

Na pohovor se dostavte do kanceláře Way to work s.r.o., Argentinská 286/38, Praha 7 – Holešovice (6. patro), v pracovní dny v době od 09:30 – 16:00.

S sebou si vezměte občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny.

Pro bližší informace volejte 725 506 537 nebo pište [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

4.10.2018