Práce ve skladě

Hledáme šikovné zaměstnance do distribučního centra v Praze - Dobrovízi

Náplň práce:

- jednoduchá práce se zásilkami a čtečkou

- příjem, zaskladňování, balení a expedice zboží

- drobná administrativa na počítači

Nabízíme:

Práci na HPP
- 135 Kč/hod + 10% měsíční bonus (6% za docházku jednotlivce + 4% za výkon celého skladu)

- příplatky za svátky, přesčasy a víkendy

- 5 týdnů dovolené

- práce 4 dny v týdnu - 3 dny volna

- svozová doprava zdarma autobus nebo vlak

- obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát) + pitný režim zadarmo

- zábavné akce pro všechny zaměstnance ZDARMA několikrát do roka (letní párty, grilování, akce pro děti, soutěže o ceny)

- možnost karierového růstu

Brigády

-víkendové brigády (sobota, neděle)

-dvoudenní brigády (ne-po, po-út, čt-pá)

Práci na zkrácený úvazek

-práce pouze 5 hodin denně (odpolední a večerní směny)

-směny: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek

Požadujeme:

- výpis z rejstříku trestů

- ochotu pracovat a učit se novým věcem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Napište nám nebo volejte na bezplatnou linku 800 99 88 44

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Pitný režim,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

30.10.2017