Práce v zahraničí – Řidič vysokozdvihu – Zwönitz, Německo

Do společnosti v saském Zwönitz přijmeme uchazeče na pozici řidič vysokozdvihu. Vaším úkolem bude zajistit včasné zásobování výrobních linek materiálem ke zpracování a následnou dopravu hotových výrobků na expediční oddělení tak, abyste zajistili plynulost výroby. Předpokladem pro přijetí je znalost němčiny alespoň na úrovni A2 (budete komunikovat s kolegy), platné papíry na vysokozdvižný vozík (nebo ochota si profesní průkaz zařídit) a vlastní auto na dojíždění do zaměstnání. Společnost, ve které budete pracovat, je známým výrobcem automobilů. Nástup možný ihned.

Náplň práce na pozici řidič vysokozdvihu:

      • Přeprava materiálu a zboží mezi skladem a výrobnou
      • Zajišťování dodávky materiálu k jednotlivým výrobním linkám
      • Svoz hotových výrobků a jejich příprava pro expedici odběratelům
      • Nakládací a vykládací práce
      • Vedení dokumentace

Požadujeme:

      • Platný profesní průkaz k obsluze VZV
      • Předchozí zkušenosti v logistice nebo ve správě skladu
      • Zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků
      • Ochota pracovat ve 3směnném systému
      • Znalost němčiny na úrovni A2
      • Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil kvůli dojíždění do zaměstnání

Nabízíme:

      • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
      • Měsíční plat 2.000 € – 2.500 €
      • Placené pauzy
      • Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
      • Spousta českých kolegů, dobré možnosti spolujízdy
      • Bezplatné testování POC antigenními testy
      • Prémie dvakrát ročně
      • Skvělá pracovní atmosféra
      • Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete pořešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Kontakt na zaměstnavatele

Email: aue@starke-jobs.com

Telefon: +420603142799

Web: https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-aue/

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Aue (Alfred Brodauf Straße 5)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština, Němčina

Plat:

2000 - 2500 EUR/měs.

Datum zadání:

22.7.2022
/* Not affection functionality */