**Práce v Německu

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu? Pojďte pracovat k nám! Německá společnost ARWA Personaldienstleistungen GmbH hledá muže na pozici

Skladníka, Řidiče vysokozdvožného (m/ž/d) v Coburg a Sonneberg

Pokud momentálně hledáš práci, jsi na správné adrese a se vším Ti rádi pomůžeme.

Prostřednictvím Arwa Personaldienstleistungen Ti můžeme nabídnout zajímavou pracovní pozici v Německu. Ty můžeš nasbírat chybějící pracovní zkušennosti, které jsou v dnešní době na pracovním trhu stále žádanější.

Samozřejmostí jsou velmi dobré platební podmínky, německá pracovní smlouva se všemi náležitostmi, které jsou s tím spojené, jako je německé sociální a zdravotní pojištění a mnoho dalšího. Znalosti německého jazyka jsou podmínkou, ale i se základními znalostmi máte u nás šanci.

Součástí naší péče je rovněž zajištění ubytování a uhrazení větší části nákladů s ním spojených.

MY PLATÍME 150 € MĚSÍČNĚ PŘÍPLATEK NA PRONÁJEM!!!
Podporujeme i rozhodnutí najít si vlastní bydlení, samozřejmě vás budeme i při hledání rádi pomůžeme.

I zájemci, kteří nejsou mobilní, mají možnost s ARWA-MOBIL se dostat do práce a zpátky.

Pokud se chceš ve svém životě posunout dále, neváhej a zašli mi kontakt ještě dnes!

Bojíš se vycestovat do neznáma sám, můžeš nám i představit své známé či přítele/přítelkyně a přijít spolu s nimi!

Co bude Vaším úkolem:

- spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
- práce s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.)
- kontrola zboží při příjmu a výdeji
- balení, etiketování, kompletace zboží

Co od Vás očekáváme:

- chuť do práce, spolehlivost
- pracovní zkušenost jako ovladač vysokozdvižného vozíku je podmínkou
- manualní zručnost
- samostatná práce
- směnový provoz

Co vám nabízíme:

- práci ve stabilní firmě, pracujete v příjemném prostředí
- možnost přijmutí na stálý poměr
- možnosti dalších vzdělání
- tarifní finanční ohodnocení
- příplatky za směny a svátky, vánoční gratifikace, příspěvky na dovolenou
- zajištění ubytování v blízkosti pracoviště

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě dotazů nás můžeš kontaktovat na [e-mail byl skryt]
anebo nás zastihneš od pondělí do pátku od 8:00-17:00
na tel. čísle: +493675429606 nebo na mobilním telefonu +4915158209892

S voláním, souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů (které najdete na naší domovské stránce "o ARWA"-> "zásady ochrany osobních údajů") ARWA.

Kontakt na pobočku Sonneberg:

ARWA Personaldienstleistungen
Köppelsdorfer Straße 26
96515 Sonneberg

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Oberer Steinweg 2)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština, Němčina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

28.12.2018