Práce v Německu - ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU (m/ž)

Umíte alespoň komunikativně německy?

Máte platný průkaz na VZV (W1, W2) a praxi s řízením VZV?
Chcete pracovat v Německu?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

    • obsluha VZV ve skladu

Požadujeme

    • komunikativní znalost NJ
    • průkaz VZV (W1, W2)
    • praxi s vysokozdvihem
    • ŘP sk.B (doprava do zaměstnání – SRN)

Nabízíme

    • hrubá mzda až 12 €
    • práce na plný úvazek u německého zaměstnavatele na dobu neurčitou

Lokality: Chemnitz, Penig, Frankfurt atd. (dle domluvy)

Telefon 0371 / 233 744 52

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018