ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU (m/ž) Německo, Sasko

Nabídka již není aktuální.

Domluvíte se německy?

Máte platný průkaz na VZV (W1, W2) a praxi s řízením VZV?
Chcete pracovat v Německu?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

    • obsluha VZV ve skladu

Požadujeme

    • komunikativní znalost NJ
    • průkaz VZV (W1, W2)
    • praxi s vysokozdvihem
    • ŘP sk.B (doprava do zaměstnání – SRN)

Nabízíme

    • práce na plný úvazek u německého zaměstnavatele na dobu neurčitou
    • nástupní plat od 11 € (vyšší plat předmětem dohody dle kvalifiace a praxe)
    • možnost profesního a odborného růstu
    • vyplácení prémií 2x ročně
    • kvalitní zaškolení
    • osobní podpora v rodném jazyce (při přihlášení, s pojišťovnou, s hledáním ubytování, …)

Místo výkonu práce: Chemnitz a okolí

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Nabízíme i jiné pozice např-. v oboru elektro a strojírenství. Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 233 744 52

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

1.4.2019