Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Práce v Německu na HPP pro zkušené elektrikáře - nástupní prémie 300 €!

Zkušeným elektrikářům nabízíme práci na dobu neurčitou u našich zákazníků po celém Německu.

Náplň práce:

  • práce na stavbách bytů, domů, nemocnic, obchodních center - instalace a zprovoznění elektrických zařízení
  • průmyslové instalace
  • v případě znalostí a dovedností také stavba rozvaděčů a technika MSR

Požadujeme:

  • výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v oboru
  • dobrá znalost německého jazyka nezbytně nutná (komunikace na pracovišti probíhá výhradně v německém jazyce)
  • dobrá orientace v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • samostatnost a flexibilita - připravenost pracovat u různých firem v průběhu roku
  • dobrá tělesná kondice
  • řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou
  • pracovní zkušenosti z německy hovořících zemí vítány !
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • přehlednou firemní strukturu
  • jistotu práce po celý rok bez přestávek
  • plat cca 2.400-2.500 euro čistého měsíčně vč. diet (konkrétní platovou nabídku poskytne odpovědný disponent po posouzení Vašich předpokladů)
  • nástupní prémii 300 EURO!
  • zázemí spolehlivého německého zaměstnavalete
  • organizaci ubytování v místě výkonu práce
  • kvalifikovanou přípravu pracovních nasazení a individuální péči díky zkušeným disponentům
  • Sodexo Benefits Pass – 44 euro bez DPH měsíčně
  • v případě nutnosti hradíme test na Covid-19 jednou měsíčně !
NÁSTUPNÍ PRÉMIE 300 EURO !!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.10.2020