Propagace a marketing v cestovním ruchu nejen pro maminky na MD/RD

Typ pracovního poměru: dohoda o provedení práce, částečný nebo plný pracovní úvazek

Požadované vzdělání: minimálně středoškolské

Zařazení: cestovní ruch, propagace, marketing, reklama

Cestovní kancelář MARiMAR s.r.o. hledá pro rozšíření pracovního týmu kolegyni/kolegu na pozici:

Propagace a marketing v cestovním ruchu

Náplň práce:

    • Připravuje podklady, propagační materiály, reklamní akce
    • Online propagace
    • Práce se sociálními sítěmi
    • Sestavuje a vyhodnocuje jednotlivé kampaně
    • Analýza trhu

Požadujeme:

    • praxe v propagaci, marketingu a v cestovním ruchu
    • znalost cizího jazyka AJ, NJ
    • znalost práce na PC
    • flexibilita
    • schopnost pracovat samostatně a zodpovědně
    • bezúhonnost

Nabízíme:

    • práce z domova
    • mzda 4 000 - 10 000 Kč
    • při osvědčení možnost hlavního pracovního poměru
    • slevy na zájezdech CK

Profesní životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: hunka@marimar.cz. Více informací do zpráv nebo na https://www.marimar.cz/cs/

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Bořivojova 878/35)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Home office, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština, Italština, Němčina, Polština, Ruština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

11.4.2018