Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer - Liberecký kraj

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce:Liberecký kraj
Liberecký kraj - práci budete vykonávát u našich zákazníků v Libereckém kraji
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Provozní manažer - Liberecký kraj
Benefity
Vedoucí pozice + motivační finanční ohodnocení + automobil + telefon + kancelář, Služební automobil a telefon, Nestereotypní a zajímavá práce, Vedoucí pozice
Kontakt
Kamila Novotná
Telefon: +420 475 201 308 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]
Směnnost:
jednosměnný provoz
Náplň práce
Vedoucí pozice - provozní manažer ostrahy.
Zajímavé finančním ohodnocením 25.000 - 35.000 Kč / motivační složka - na základě počtu řízených zakázak.
Zakázky Vám budou přiděleny. Nejedná se o obchodní činnost.
Náplň práce:
Samostatné personální a provozní řízení zakázek, koordinace týmů ostrahy na přidělených zakázkách/objektech. Nábor nových zaměstnanců a zajištění jejich proškolení. Pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek. Neprovádíte ostrahu, pouze zakázku řídíte.
Požadujeme:
MANAŽERSKOU PRAXI V OBORU a zkušenost s řízením lidí minimálně 2 roky.
Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, životopis s fotografii.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, odborná školení, zajímavý motivační systém, ostatní služební výhody a bonusy, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení
Výhodou
manažerská praxe v uvedeném oboru, vedení kolektivu, zkušenosti s náborem pracovníků (HR), znalost účetního softwaru, znalost přípravy podkladů pro mzdy , předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
Mzdové rozpětí: 25000 - 35000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme: znalost práce na PC,spolehlivost,pracovní flexibilitu,trestní bezúhonnost,zkušenost,aktivní řidič,samostatnost,časovou flexibilitu,loajalitu,člověka, který je schopen samostatně plnit zadané úkoly,zašlete nám prosím životopis společně s fotografií,odolnost vůči stresu,vztah k práci s lidmi,minimálně 2 roky praxe,maturita,řidičský průkaz sk. B
Vzdělání: středoškolské

Pracoviště:

Liberecký kraj

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Datum zadání:

29.5.2020