Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Týnec nad Sázavou, okr. Benešov

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce:Týnec nad Sázavou, okr. Benešov
Týnec nad Sázavou, Brodce 46, 257 41 Týnec nad Sázavou. Objekt JAWA Moto spol. s r.o. V objektu je možnost parkování. Pracoviště vrátnice je součástí administrativní budovy.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Týnec nad Sázavou, okr. Benešov
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Jana Žáková
Telefon: +420 318 404 329 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]

Mobil: 724 112 509
Směnnost:
směnný provoz
Náplň práce
Vaší náplní práce bude chránit majetek klienta - procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje - budete součástí života v objektu. Jedná se pouze o noční směny v režimu krátký/dlouhý týden. Nenáročná obchůzková činnost. Budete součástí našeho týmu a proto Vám dáme zdarma našeho oblečení, ve kterém budete pracovní činnost vykonávat. Po zkušební době od nás dostanete náborový příspěvek až 10 tis. Kč. Práce je vhodná zejména pro invalidní důchodce. U nás Vám hodiny nekrátíme a proto budete mít smlouvu na 168 hod./měsíc.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: od 14 600 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: spolehlivost,trestní bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní

Pracoviště:

Týnec nad Sázavou, okr. Benešov

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Datum zadání:

26.5.2020