Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Petrovice - Bystřice (Benešov)

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce:Petrovice - Bystřice (Benešov)
Práci budete vykonávat v objektu společnosti ALPLA, spol. s r.o., Petrovice 8, Bystřice, okr. Benešov.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Petrovice - Bystřice (Benešov)
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Jana Žáková
Telefon: +420 318 404 329 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]

Mobil: 724 112 509
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Aktivní vykonávání stanovené činnosti při ochraně a střežení objektu. Kontrolu příchodů a odchodů zaměstnanců, návštěv a dodavatelů, včetně kontroly vozidel. Kontrola vnášených a vynášených předmětů. Kontrola dovozu a odvozu materiálu. Výdej/příjem a kontrola evidence klíčů. Po řádném zaškolení obsluha EPS (elektronický protipožární systém). Na tomto objektu se neprovádí kontrolní obchůzková činnost.Po zkušební době od nás dostanete náborový příspěvek až 10 tis. Kč. Práce je vhodná zejména pro invalidní důchodce. U nás Vám hodiny nekrátíme a proto budete mít smlouvu na 168 hod./měsíc.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 14 600 - 19 800 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: spolehlivost,trestní bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní

Pracoviště:

Petrovice - Bystřice (Benešov)

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Datum zadání:

8.6.2020