Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Chrastava

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce:Chrastava
Jedná se o práci v objektech společnosti Benteler v Chrastavě.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Chrastava
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Kamila Novotná
Telefon: +420 475 201 308 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]

Mobil: 724335652
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny) / směnný provoz / nepřetržitý provoz včetně SO a NE
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 16000-20000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: trestní bezúhonnost
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Pracoviště:

Chrastava

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Datum zadání:

6.6.2020