Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Brno (Černovice, ul. Charbulova)

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce:Brno (Černovice, ul. Charbulova)
Práci budete vykonávat na vrátnici společnosti Nová Mosilana, a.s.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Brno (Černovice, ul. Charbulova)
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Nabízíme náborový příspěvek, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Martina Juřicová
Telefon: +420 724 873 944 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude obsluha EZS, kontrola oprávněnosti vstupu osob, výdej klíčů.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Hodinová mzda: od 93,12 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: trestní bezúhonnost,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),ochotu pracovat denní i noční služby
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Pracoviště:

Brno (Černovice, ul. Charbulova)

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Datum zadání:

28.5.2020