Práce u lisu v Novém Bydžově – vydělej si až 28 000 Kč/měsíc!

Náplň práce:

  • Výroba a zpracování pryžových součástek
  • Obsluha gumárenských lisů
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směnný provoz (R+O+N)
  • Praxi ve výrobě výhodou, ne nutností
  • Pečlivost, spolehlivost a manuální zručnost
  • počet míst - 6

Nabízíme:

  • Zázemí ekonomicky silné a ničím neohrožené společnosti
  • Spoustu benefitů zpříjemňujících pracovní i osobní život
  • Stravenkový paušál 55 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dobře zaplacených přesčasů
  • Super pracovní kolektiv a férového nadřízeného
  • Individuální přístup při zaučování

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Nový Bydžov (.)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

23700 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

13.10.2021