Práce u lisu 150/180 hod. - Olomouc

Lisař obsluhuje lisovací stroje ve slévárenské výrobě.

Náplň práce:

Příprava materiálu k lisování. Obsluha lisu, prováděných prací nutných při lisování výrobků. Obsluha lisovací linky v provozu. Seřizování lisovacích strojů. Ošetření a běžná údržba strojního zařízení. Vizuální kontrola kvality vyrobených odlitků. Vedení příslušných záznamů.

Požadujeme:

Technické myšlení, předchozí praxe vítána, ale není podmínkou, důležitá je chuť pracovat. Práce v nepřetržitém provozu. Krátký dlouhý týden 6–18, 18–6 hodin. Stabilní docházku, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost.
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Smlouvu na DPP s možným postupem na HPP. Hrubá mzda 150 – 180 Kč / hod + příplatky za víkendy, noční. Motivační ohodnocení / docházkový bonus. Podpora při zaučení a kvalitní školení, pracovní oděv. Pravidelná výplata každý měsíc, možnost záloh. Budeme se finančně podílet na Vašem ubytování na ubytovně. Náborová prémie za doporučení kolegy 5 000Kč

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

150 - 180 Kč/hod.

Datum zadání:

15.8.2022