Práce pro ženy v Žatci -benefit-3.000,- Kč na vlastní ubytko

Požadujeme

    • schopnost práce na 3 směnný provoz nebo nepřetržitý
    • zodpovědnost za sv výsledky
    • věk od 18 let

Nabídka

    • příspěvek na vlastní ubytování 3.000,– Kč
    • příspěvek na dojíždění 500 Kč
    • možnost záloh na týdenní bázi
    • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
    • mzdové ohodnocení ve zkušební době 20.000,– Kč
    • po zkušební době 22.000,– Kč a po půl roce 23.500,– Kč
    • jako benefit SIM karta s neomezeným voláním a SMS ZDARMA po celé ČR + 1,5 GB dat internetu

Pracovní náplň

    • místo výkonu práce Žatec – průmyslová zóna Triangle
    • praxe na pozici ve výrobě vítána, ale není to podmínkou

Máš zájem se dozvědět více informací ? Kontaktuj mi na telefonním čísle +420 774 000 650 .

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Žatec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

14.6.2018