Práce pro skladníky v Liberci - 25 500 Kč + benefity

Popis pracovní pozice

- obsluha VZV v prostorách skladu
- nákladku, výkladku kamionů
- zásobovaní linek
- práce ve třísměnném provozu

Nabízime

- při odpracování měsíčního fondu si vyděláš 25 500 Kč měsíčně
- nástupní bonus 5 000 Kč
- možnost ubytování ZDARMA
- mobilní tarif → NEOMEZENÉ VOLÁNÍ a SMS + 1,5 GB dat po splnění měsíčního fondu ZDARMA
- dotované stravování /na výběr několik druhů skvělého jídla v kantýně/
- srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
- možnost týdenních záloh ve výši 1000 Kč
- kromě přátelského kolektivu, vám práci zpříjemní profesionální přístup koordinátorů

Požadujeme

- plnoletost
- spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 774 000 627 nebo nás navštivte na adrese: Sokolovské náměstí 259/19 Liberec.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (Sokolovské náměstí 259/19)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

15.11.2018