Práce pro muže/ženy - Čisté prostředí!

KeXeK s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Chcete pracovat ve výrobě, ale bojíte se prachu, hluku a nečistot? Nyní už nemusíte!! Operátoři/ky u nás pracují ve velice čistém prostředí. Lze se domluvit i pouze na pár měsíců na brigádu.

Jaká bude náplň práce?

    • Montáž autorádií, osazování, pájení, šroubování, testování, balení autorádií, kontrola
    • Jednoduchá manuální práce ve výrobě. Práce ve stoje. Firemní oděv a obuv dostanete

Místo: Pardubice

Nástup: IHNED (dle domluvy)

Směnnost: 8h i 12ti hodinové směny (na rok dopředu směnový kalendář)
Plat: od 16 000,- Kč v čistém !! Průměrná mzda 19 500,-Kč
Smluvní vztah: HPP – lze se domluvit i brigádně

Požadujeme:

    • Manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita, plnoletost
    • Odpovědný přístup k práci a spolehlivá docházka
    • Zkušenost s prací ve výrobě (výhodou)

Nabízíme:

    • Práce na HPP (dlouhodobé zaměstnání)
    • Práce v čistém prostředí
    • Fyzicky nenáročnou práci
    • Ubytování, doprava hrazené zaměstnavatelem 3000,-Kč / ZDARMA UBYTOVÁNÍ
    • Stravování ve firmě
    • Možnost týdenních záloh (každé pondělí 1000,-kč)
    • Práce v mladém kolektivu
    • Vhodnou práci pro absolventy bez zkušeností
    • ZDARMA lékařskou prohlídku
    • Dotovaný firemní paušál (od 265,-kč za neomezený tarif)

V případě, že jste tímto uchazečem, neváhejte nám poslat CV nebo si domluvit osobní pohovor: 773 741 831

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.6.2017