Práce pre zámočníka/ zvárača s možnosťou okamžitého nástupu

Miesto výkonu práce: Ottersweier

 Pracovná náplň:
– Klasická práca s oceľou a prístrojmi
– Montáž a demontáž
– Výroba brán, zábradlí, prístreškov, plotov …

    • Zváranie s CO2 a bodové zváranie
    • Používanie lisového stroja

Požiadavky:
– Ukončené relevantné stredoškolské vzdelanie
– Prax v odbore min. 2-3 roky
– Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni B1
– Auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
– Nástupný plat: 15-18€/hodina brutto, po skúšobnej dobe: 20€/h/brutto
– Ubytovanie zabezpečené a v plnej výške hradené zamestnávateľom – blízko firmy
– Možnosť pracovať nadčasy (25%)
– Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP na dobu neurčitú
– Stabilná a dlhodobá práca
– Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
– Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
– Možnosť pracovať na turnusy

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v nemeckom jazyku na emailovú adresu info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky + 421 950 654 464

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Rakousko (Ul. K. Thályho 52/13)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

2900 EUR/měs.

Datum zadání:

30.9.2021
OK
/* Not affection functionality */