Práce na pozici skladník/manipulant (m/ž) s ubytováním zdarma!

Hledáme šikovné muže a ženy na pozici skladník/manipulant. Máte praxi ve skladu? Ovládáte práci se čtečkou a paleťákem nebo máte papíry na VZV? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vyhledávání a příprava materiálu
  • Práce s terminálem
  • Příjem a výdej materiálu
  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Kompletace zakázek na export
  • Obsluha VZV

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Samostatnost a ochotu učiť sa nové veci
  • Základní matematika
  • Ochota pracovat na směny
  • Praxe ze skladu (není nutné mít průkaz na VZV)
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP
  • Možnost týdenních záloh
  • Ubytování ZDARMA
  • Příspěvek na stravu
  • Bonusy a příplatky
  • Možnost přesčasů
  • Výhodné mobilní tarify
  • Svozové autobusy ZDARMA
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Chcete se o této pozici dozvědět více klikněte na tlačítko odpovědět nebo nám zašlete životopis.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22000 - 27000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.11.2021