Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Práce na letišti v Mnichově

    • místo výkonu práce: Flughafen München

Náplň práce:

          • nakládka / vykládka a třídění zavazadel, zboží a pošty
          • transport zavazadel a zásilek
          • odbavování a scannování
          • obsluha mechanizačních prostředků

Požadujeme:

          • čistý trestní rejstřík
          • fyzickou zdatnost
          • ochotu pracovat ve směnném provozu
          • komunikativní znalost německého jazyka

Nabízíme:

          • německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
          • měsíční mzda od 1500 Netto, po zaučení 2100 Netto
          • postupné navyšování mzdy
          • převzetí do kmene po 9 měsících
          • dlouhodobá pracovní nabídka
          • možnost ubytování od 360 Euro/měsíc
          • příspěvek na stravné
          • příspěvek na dovolenou a Vánoce
          • další firemní výhody

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Václavské náměstí 795/40)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

1500 - 4000 EUR/měs.

Datum zadání:

15.11.2019